Medarbetare

KAM Offentlig sektor

 

Håkan Ydrevik

08-725 83 21
hakan.ydrevik@hkscan.se

 

Försäljningschef

 

Thomas Nylund

08-725 83 61
thomas.nylund@hkscan.se

     

KAM Kedjekunder

 

Henric Rondahl

08-725 83 83
Fax 08-725 85 32
henric.rondahl@hkscan.se

 

 

KAM Grossist

 

Marie Johansson

08-725 85 03
Fax: 08-725 85 32
marie.johansson@hkscan.se

     
     

Säljare Halland, Bohuslän, Västergötland

 

Jan Rosin

0511-253 17
jan.rosin@hkscan.se

 

Säljare Norrland och norra Svealand

 

Pia Källberg

08-725 83 50
pia.kallberg@hkscan.se

     

Säljare Stockholm, Gotland, Södermanland

 

Stefan Hedenstedt

08-725 80 16
stefan.hedenstedt@hkscan.se

 

Säljare Skåne, Blekinge, södra Småland

   

Michael Bengtsson

08-725 80 10
Michael.Bengtsson@hkscan.se

     

Säljare Östergötland, norra Småland, Värmland, Närke

   

Fredrik Lindblom

08-725 80 13
fredrik.lindblom@hkscan.se

 

 Grossistkoordinator

   
 

Pia Lindholm

013-234 554
order.afh@hkscan.se

     

Grossistkoordinator

   

Jonas Pettersson

013-234 547
order.afh@hkscan.se

 

 

     
Upp